• dr Andrzej Giza

Historyk i historyk sztuki, wykładowca uniwersytecki; współtwórca programu oraz zastępca kierownik kierunku „Turystyka i Zarządzanie Dziedzictwem” WHiDK UPJPII w Krakowie; absolwent podyplomowych studiów w Instytucie Kultury oraz Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej UJ. Absolwent (...)

• prof. zw. dr hab. Józef Marecki

Historyk, wykładowca na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie oraz pracownik krakowskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu. Specjalista z zakresu archiwistyki i historii najnowszej. Zajmuje się problematyką związaną z szeroko (...)

• Robert Piaskowski

menadżer i animator kultury, pedagog, muzyk. Doświadczenie zawodowe zdobywał w różnych sektorach kultury, początkowo jako działacz organizacji pozarządowych, następnie był związany z biurem Kraków 2000, które zostało przekształcone w Krakowskie Biuro Festiwalowe. Obecnie pełni funkcję (...)

• Piotr Laskowski

Współwłaściciel firm turystycznych z zakresu hotelarstwa, turystyki przyjazdowej i transportu - UTC Tour Operator Sp. z o.o., Smart Hotels & Hostels, Meeting Art, 4Transfer.Społecznie realizuję się od 2011 r., najpierw jako członek Sądu Koleżeńskiego Krakowskiej Izby Turystyki, później jej (...)

• Włodzimierz Płaneta

fotografią zajmuje się zawodowo od 1986 roku. Fotograf i nauczyciel sztuki fotografii z ponad 30-letnim doświadczeniem. Ceni zawodową niezależność, artystyczny freelancer. Miłośnik światła polarnego dnia i fotograficznych podróży w odludne krańce północnej Europy. Fotografuje uliczny zgiełk (...)